Çözümlerimiz

Wonderware HMI / SCADA

Wonderware HMI / SCADA

Wonderware HMI / SCADA yazılımı, tüm sektörlerde operasyonel mükemmellik sağlar ve gerçek zamanlı performans yönetiminin temeli olarak derin operasyonel anlayış sağlar.

Siber Güvenlik

Siber Güvenlik

Riskleri azaltmak, uyumluluk gereksinimlerini karşılamak ve proses güvenliğini artırmak için şirketler Endüstriyel Kontrol Sistemleri (EKS) siber güvenlik yaklaşımına geçmelidir.

Foxboro Enstrümanları

Foxboro Enstrümanları

Foxboro ve Eckardt Saha Cihazları; Petrol & Gaz, ilaç, enerji, kimya, kağıt, metal ve madencilik, su ve atık su ve diğer pek çok endüstride yıllardır güvenle tercih edilmektedir.

Foxboro DCS Sistemleri

Foxboro DCS Sistemleri

Dağıtılmış Kontrol Sistemi (DCS), günümüzün modern tesislerinde fabrika çapında operasyonların, varlık kullanımının ve performansın ölçülebilirliğini artırır.

Scada Sistemleri

Scada Sistemleri

RTU/Telemetri Sistemleri; GPRS, Telsiz, Fiber Optik veya Telefon ile kurulmaktadır. Enerji otomasyonu enerji verilerinin izlenmesini ve yönetimini sağlar.

Alarm Yönetimi

Alarm Yönetimi

Tesislerde artan otomasyon altyapısı ile kurulan sistemlerin her birinden gün içerisinde yüzlerce alarm gelmektedir.

Üretim Yönetimi

Üretim Yönetimi

Bu sistem sayesinde tesisin proses kontrol sisteminde gerçekleşmekte olan tüm olaylar gerçek zamanlı olarak tüm ilgili birimler tarafından takip edilebilebilir.

Veri Depolama

Veri Depolama

Veri Depolama ( Data Historian) gerçek zamanlı üretim bilgilerinin yüksek hızlarda toplandığı , depolandığı ve dağıltıldığı

Mobil Sistemler

Mobil Sistemler

Proses , enerji ve imalat sanayiindeki karar vericiler mobil uygulamalar sayesinde tesislerinin operasyonel performansı ile ilgili bilgilere kolayca ulaşabilir.

İletişim Bilgilerimiz