Veri Depolama

Veri Depolama ( Data Historian)  gerçek zamanlı üretim bilgilerinin  yüksek hızlarda toplandığı , depolandığı ve dağıltıldığı aynı zamanda tüm tesis veya kurumsal yapıyı kapsayabilecek yapıdaki bir araçtır. Sunduğumuz endüstri lideri  veri depolama teknolojisi, web tabanlı raporlama yeteneği ve  açık veri kaynağı bağlantısı gerçekleştiren Veri Depolama yazılımı işletmelere ve tesislere sınıf atlatır.

Veri Depolama  çözümü  bugün piyasada bulunan diğer veri arşivleme ve raporlama çözümlerine göre benzersizdir. Ham bilginin işlenebilirliğini ve izlenebilirliğini artıran yazılım işletmelere hızlı karar verme yeteneği sunarak üretim artışı ve maliyetlerinin düşüşünü sağlar.

Veri Depolama yazılımının geniş ölçeklenebilirlik, yüksek verimli veri depolama ve alma, yüksek kullanılabilirlik ve basit bir tıklama  ile kurulum  hızı ile çözümün kurulum maliyetinin düşük olması da ona aynı zamanda endüstriyel pazarda ayrı bir ün kazandıran önemli özelliklerindendir.

Önceden yapılandırılmış web tabanlı raporlar ve veri analizi özellikleri  depolanan verileri anında ve en hızlı şekilde değerlendirmeye girmesini sağlar.

 

ÖZELLİKLER:

·         Yüksek hızlı depolama ve artırılabilir veri sıkıştırma

·         Kolay kurulum ve bakım

·         Geniş veri kaynağı bağlantısı

·         Gelişmiş veri güvenliği

·         Yüksek kullanılabilirlik

·         Yüksek verimli veri yakalama ve alma

·         Yüksek kullanılabilirlik veri bütünlüğü / sürekliliğinin sağlanması

·         Entegre web tabanlı raporlama ve eğilim verileri

·         Mobil veri iletişimi

AVANTAJLAR:

·         Tesis kayıtlarının saklanması ve kurumsal düzeyde paylaşılabilmesi

·         Operasyon kararlarını hızlandırması

·         Herhangi bir uygulamaya göre ölçeklenebilmesi

·         Tesis performansını artması

 

İletişim Bilgilerimiz