Blogs

AB Kontrol CSIA'nın Türkiye'den Tek Üyesi

AB Kontrol 2014'ü yenilikler ve atılımlar ile kapatıyor, 10. yılını kutlayacağı 2015 'e heyecan ile hazırlanıyor.

Yenilik #1: Logomuzu değiştirdik.

Yenilik #2: CSIA ( Kontrol Sistem Entegratörleri Birliği )  üyesi olduk..

Yenilik #3 ve #4 : Çok yakında 

 

Kontrol sistem entegratörleri , proses ve üretim endüstrilerinde mühendislik, bilgi teknolojileri ve iş modeli bilgilerini kullanarak tesisin ve tesis ekipmanlarının otomasyonunu gerçekleştirir.

Firmalar için sistem entegratör  seçiminde endüstri, proses ve teknoloji uzmanlığı dışında iş modeli uzmanlığı da önemli bir yer tutmalıdır. Seçilen sistem entegratörünün proje uygulama ve yönetim becerisi çoğu zaman kritik ve zorlu projelerin sorunsuz şekilde yürümesini sağladığı gibi, bu konudaki yetersizliği de  projeyi olumsuz etkilemektedir.

CSIA ,1994 yılında  kontrol sistemi entegrasyonu endüstrisini geliştirmek için kar amacı gütmeden kurulmuş bir dernektir. Üyelerinin iş becerilerini geliştirmekte, endüstri uzmanlığı paylaşımlarına yardımcı olmakta , son kullanıcıların belirli standardlarda hizmet alabilmesi için sertifikasyon ve denetim işlevlerini gerçekleştirmektedir.

AB Kontrol olarak sektörümüzdeki dünya firmaları ile paylaşımlarımızı geliştirmek, iş modelimizi dünya standardlarında tutmak amacı ile 2014 yılında CSIA üyesi olduk.

Şu anda CSIA’ın Türkiye’den tek üyesiyiz.

10. yılımızı kutlayacağımız 2015 yılı için hedeflerimizden biri ise CSIA’nın tüm Sertifikasyon programlarını tamamlamak

Yorum Yapın

İletişim Bilgilerimiz